Školení nových trenérů v Sadské

Středočeská basketbalová federace uspořádala školení Trenér basketbalu I. třídy (TBI), kterého se zúčastnilo celkem 29 uchazečů o trenérskou licenci. Z tohoto počtu bylo 17 účastníků ze Středočeské oblasti.

Součástí programu byla praktická ukázka tréninkové jednotky, při níž jako demonstrační tým vystoupily hráčky kategorie U12 ŠBK Sadská. Jejich přístup a nasazení významně přispěly ke kvalitě praktické části školení.

Účastníky krátce pozdravila také předsedkyně Středočeské basketbalové oblasti Blanka Žánová. Ve své promluvě se zaměřila na komunikaci s rodiči mladých sportovců a podělila se o několik cenných zkušeností a doporučení z praxe.

Poděkování patří klubu ŠBK Sadská, lektorům, hráčkám i všem účastníkům za spolupráci a vytvoření příjemné pracovní atmosféry během celého školení.

Autor:
Reklama