BK Příbram 2000

Kategorie
Ženy
Soutěž
Středočeská liga žen

Základní informace

Organizační pracovník

od: 13. 9. 2022
Michal Vošahlík
bkpribram2000@seznam.cz
732 798 488

Trenér

od: 3. 10. 2023
Petr Holeček
hholecek@email.cz

1. asistent trenéra

od: 3. 10. 2023
Viktorie Kubová
vikikub00@seznam.cz

Technický zápis

od: 20. 9. 2023
Michal Vošahlík
bkpribram2000@seznam.cz
732 798 488

Adresa

BK Příbram 2000 z.s.
Fantova louka
261 01 Příbram II

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Kristýna Helešicová 2004 22 0
Renata Švecová 1990 36 0
27 Hana Ungerová 1985 41 0
18 Denisa Trinerová 1985 41 0
Liliana Sirůčková 2004 22 0
12 Anna Kubová 2004 22 0
Lucie Vaňáčová 2011 15 0
Štěpánka Šmídová 2009 17 0
Eliška Čadková 2009 17 0
Kateřina Budošová 2010 16 0
Linda Soutorová 1985 41 0
Zdeňka Chmelová 2001 25 0
Sára Říhová 2001 25 0
Lucie Peterková 1986 40 0
Kristýna Kubová 1998 28 0
Viktorie Kubová 2000 26 0
Barbora Kozelková 1989 37 0
Tereza Klečková 1989 37 0
Sára Káchová 2005 21 0
Tereza Janotová 2000 26 0
69 Adéla Patáková 2004 22 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
70 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 14. 3. 2027 BK Příbram 2000 :
66 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 13. 3. 2027 BK Příbram 2000 :
63 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 21. 2. 2027 BK ČB :
59 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 20. 2. 2027 BraB :
58 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 7. 2. 2027 BK Příbram 2000 :
54 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 6. 2. 2027 BK Příbram 2000 :
43 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 13. 12. 2026 BC Benešov "C" :
39 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 12. 12. 2026 BenB :
34 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 22. 11. 2026 BCSla :
31 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 21. 11. 2026 Kralupy junior :
27 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 8. 11. 2026 BK Příbram 2000 :
24 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 7. 11. 2026 BK Příbram 2000 :
22 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 18. 10. 2026 Basketbal Kolín "B" :
19 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 17. 10. 2026 BK Sojky Pelhřimov :
7 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 20. 9. 2026 BK Příbram 2000 :
4 Středočeská liga žen (ženy) Domácí 19. 9. 2026 BK Příbram 2000 :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 19. 9. 2026
00:00
BC Benešov "C"
BK Příbram 2000
Základní část Preview
2. kolo 20. 9. 2026
00:00
BC Benešov "B"
BK Příbram 2000
Základní část Preview
5. kolo 17. 10. 2026
00:00
BK Příbram 2000
BK Sojky Pelhřimov
Základní část Preview
6. kolo 18. 10. 2026
00:00
BK Příbram 2000
Basketbal Kolín "B"
Základní část Preview
7. kolo 7. 11. 2026
18:00
BK Slavoj Český Brod
BK Příbram 2000
Základní část Preview
8. kolo 8. 11. 2026
00:00
BK Brandýs nad Labem, z.s. "B"
BK Příbram 2000
Základní část Preview
9. kolo 21. 11. 2026
00:00
BK Příbram 2000
BK Kralupy Junior,z.s.
Základní část Preview
10. kolo 22. 11. 2026
00:00
BK Příbram 2000
BC Slaný
Základní část Preview
11. kolo 12. 12. 2026
00:00
BK Příbram 2000
BC Benešov "B"
Základní část Preview
12. kolo 13. 12. 2026
00:00
BK Příbram 2000
BC Benešov "C"
Základní část Preview
15. kolo 6. 2. 2027
00:00
Basketbal Kolín "B"
BK Příbram 2000
Základní část Preview
16. kolo 7. 2. 2027
00:00
BK Sojky Pelhřimov
BK Příbram 2000
Základní část Preview
17. kolo 20. 2. 2027
00:00
BK Příbram 2000
BK Brandýs nad Labem, z.s. "B"
Základní část Preview
18. kolo 21. 2. 2027
00:00
BK Příbram 2000
BK Slavoj Český Brod
Základní část Preview
19. kolo 13. 3. 2027
00:00
BC Slaný
BK Příbram 2000
Základní část Preview
20. kolo 14. 3. 2027
00:00
BK Kralupy Junior,z.s.
BK Příbram 2000
Základní část Preview